19.9 C
Warszawa
wtorek, 23 lipca, 2024

Poradnik dobrych praktyk architektonicznych – Saska Kępa

,,Poradnik dobrych praktyk architektonicznych – Saska Kępa” to kolejny tom – tym razem przygotowany przez Fundację Hereditas – z serii poradników przybliżających typologię architektury, dobre i złe praktyki architektoniczne, wytyczne w zakresie prawidłowej konserwacji i użytkowania obiektów historycznych, remontów konserwatorskich, finansowania prac konserwatorskich i prac budowlanych etc. Książkę kierujemy zarówno do właścicieli, użytkowników i zarządców obiektów zabytkowych oraz osób profesjonalnie zajmujących się konserwacją zabytków, poszukujących informacji o tym, jak prawidłowo opiekować się obiektami historycznymi, z którymi stykają się na co dzień, jak również do miłośników zabytków, chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. dziedzictwa Saskiej Kępy.

Książka jest dostępna nieodpłatnie!

Autorzy ,,Poradnika dobrych praktyk architektonicznych – Saska Kępa”:
Grzegorz Buczek, Katarzyna Domagalska, Hanna Faryna-Paszkiewicz, Anna Gola, Jakub Jastrzębski, Jerzy S. Majewski, Grzegorz K. Mika, Katarzyna Onisk.

Zdjęcia współczesne:
Wojciech Kmieć, Mariusz Majewski.

Redakcja merytoryczna:
Jakub Jastrzębski, Grzegorz Mika.

Projekt graficzny, skład:
Zbigniew Domagalski.

Książka jest dofinansowana ze środków Miasta Stołecznego Warszawy – Biura Stołeczny Konserwator Zabytków

1 KOMENTARZ

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Czuję, że chyba powinienem podziękować za Twoją pracę. Będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał, by zobaczyć nowe artykuły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj